Półkolonie 2019

Informujemy, iż  rozpoczynamy (24.06.2019r) rekrutację dzieci na poszczególne turnusy.  Prosimy by zainteresowane osoby  kierowały się do Pani Małgorzaty Kamińskiej - Tomaszkiewicz Klub Integracji Społecznej ul. Okrzei 61, 87-800 Włocławek tel. (54) 411-04-37   Półkolonie będą się odbywały od 5 sierpnia w Nadeśnictwie Włocławek.Nasza Fundacja otrzymała grant na realizację tego zadania od Fundacji "ANWIL dla Włocławka", pn. "Nasze wspólne leśne wakacje". Dzieci będa podzielone na trzy grupy. Rodzice i opiekunowie będą poinformowani o wynikach naboru. Dokumenty rekrutacyjne są do ściągnięcia ze strony oraz profilu Facebook Fundacji Caietanus.

Karta kwalifikacyjna