Grudniowe akcje- pracowita końcówka roku 2017r

Nasza akcja "Podziel się świętami" dobiegła do końca. Ostatnim elementem była paczka świąteczna, w której w tym roku pojawiła się dodatkowa wspólna inicjatywa włocławskiego biegacza Pana Kamila, Parafii Św. Stanisława, MOPR, której celem było zebranie typowej żywności na święta dla 5 rodzin wytypowanych przez MOPR. Super inicjatywa i mamy nadzieję, że będzie również w przyszłym roku. Więcej informacji i zdjęć tu https://ddwloclawek.pl/…/9925_biegajacy_mikolaj_zbieral_pre….
W ramach naszej akcji, oprócz lepienia pierogów, udało się przygotować ponad 60 paczek dla najbardziej potrzebujących uczniów z ZS nr 3 oraz z RUN Chłodnią przygotować paczkę dla rodziny samotnego ojca z okolic Włocławka. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, dobrym aniołom za wsparcie i dzielenie sie tym co mamy.

Zakończyliśmy również projekt "KF Kajtek -pasjonaci" dofinansowany przez Gminę Miasto Włocławek, Ostatnim działaniem z tego projektu był konkurs filmowy, w którym licznie wzięła grupa uczniów ze szkół z Włocławka. Szeroka relacja zdjęciowa na Facebook Fundacji Caietanus - zachęcamy do polubienia i odwiedzania profilu.
  • 20171214_122111